Zirkonyum Diş Kaplama

İstadental olarak zirkonyum diş uygulamasında uzman ekibi ile hizmet vermekte olup bir çok referansa sahibiz. Bu uygulama ile sizde inci gibi dişlere sahip olabilir gülüşünüzü değiştirebilirsiniz.

Zirkonyum dişler / diş kaplama için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

zirkonyum diş kaplama

Zirkonyum Diş Nedir?

Son zamanlarda çok yaygınlaşan zirkonyum diş kaplama, istadental firması olarak uzman diş hekimi kadromuzla sizlere metal destekler kullanılmadan ve porselen diş gibi diş etlerinde kararma yapmadan doğal bir görünüm elde ederek daha sağlıklı kullanabileceğiniz kaplama hizmeti vermekteyiz. Diş yapımında kullanılan zikonyum beyaz renkli bir maddedir. Saf mineral halini fırınlarda işlemek suretiyle zirkonya seramiğine dönüştürülmektedir. Bu kaplama işlemi ışık geçirme özelliğinin diğer kaplamalara nazaran daha fazla olmasından dolayı diş etlerinde görsel anlamda kararmalar yapmaz ve dişler zamanla matlaşmadan orijinal haline yakın bir görünüm elde edilir. Diş etleriyle oldukça uyumlu bir madde olmasından dolayı günümüzde en sık tercih edilen diş kaplamasıdır. İstadental firması olarak diş hekimliği alanına her türlü hizmeti, bölümünde uzman ve deneyimli kadrosu ve modern ekipmanlarla dişerinize en uygun tedaviyi uygulayarak gülüşünüze aydınlık katmaktayız.

Zirkonyum Nasıl Yapılır?

İstanbul istadental firmasına zirkonyum diş kaplama talebiyle başvuranlar her geçen gün artmaktadır. Firmamızın bünyesinde barındırdığımız uzaman hekimler ve en yeni teknolojik aletler sayesinde öncelikle dişinizin durumu tespit edilir. İstadental diş hekimimiz uygun görürse röntgene alınır. Özel bir ölçüm yapılarak hastanın zirkonyum kaplama yaptıracağı dişlerin ölçüsü alınır. Alınan ölçüler laboratuara gönderilir. Laboratuvarda ölçüler dahilinde hastaya özel üretilen kaplamalar diş hekimimiz tarafından kaplama yapılacak dişleriniz törpülenir ve kaplamaya hazır hale getirilir. Lokal anestezi uygulanarak yapılmasından dolayı her hangi bir ağrı hissetmezsiniz. Zirkonyum kaplama özel bir yapıştırıcı yardımıyla törpülenen dilerinize sabitlenir. Zirkonyum kaplama istadental kliniğimizde uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir. Hem rahat hem de estetik anlamda doğal görünüme sahip zirkonyum kaplama yaptırmak istiyorsanız. İstanbul istadental kliniğimize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Zirkonyum Diş Fiyatları

Zirkonyum diş kaplama yalıtıcı özelliğiyle sıcak ve soğuk hassasiyeti yaşamadan sağlıklı bir şekilde estetik görünümündeki doğallıkla kullanabilmek için İstanbul istadental kliniğimize başvurarak, uygun ve ucuz diş kaplaması yaptırabilirsiniz. Zirkonyum kaplama yapılmış diş metal destekli kaplamalara göre tutuculuk özelliği çok güçlü ve uzun ömürlüdür. Alt yapısında metal olmadığından dolayı kuron-diş etinde koyu renk oluşturmaz ve buda estetik anlamda daha güzel ve daha doğal bir görünüm kazandırır, İstadental kliniğimizde uzaman diş hekimlerimizin ilgi ve titiz çalışması sayesinde gülüşünüze doğal bir güzellik katabilirsiniz. Kaliteli hizmet, uzman diş hekimleri ve en yeni teknolojik aletler ve hijyenik bir ortamda sağlıklı dişlere sahip olmak istiyorsanız. İstanbul istadental firmamızdan bilgi alarak sağlıklı gülüşler kazanabilirsiniz. Diş hekimlerimizin uzman dokunuşları sayesinde dünyaca ünlü yıldızların gülüşüne sahip olabilirsiniz.

İstanbul İstadental Diş

Alanında uzman kadrosu, en yeni teknolojiler, hijyenik ortam, ucuz fiyatlar ile sizlere hizmet sunmaktayız. İnsan hayatında dişler çok büyük bir önem taşımaktadır. Hem sağlık için hem de görsel manada. Buna istinaden dişlere yapılan müdahalelerin işinde donanımlı ve uzman hekimler tarafından yapılması önem taşımaktadır. Sürekli olarak kullandığımız dişlerin hem güzel hem de kullanımda rahatlık sağlaması önceliğimizdir. Bu ölçüde İstanbul istadental kliniğimizde zirkonyum kaplamada donanımlı ve deneyimli hekimlerimiz size en iyi hizmeti sunmaktadır. Uzman bir kadro, en son teknolojik aletler, hijyenik bir ortam sayesinde hastalarımıza güzel gülüşler bırakmaktayız. En ucuz fiyatlarla zirkonyum diş kaplama yaptırmak için istadental kliniğimize ulaşabilir ve detaylı bilgiler eşliğinde sağlıklı gülüşlere sahip olabilirsiniz. İstadental firması olarak ucuz fiyatlar, hızlı çözümler ve kolay ödeme seçenekleri ile, donanımlı ve uzman kadromuzla İstanbul’da hizmetinizdeyiz. Bize ulaşarak zirkonyum kaplama ile ilgili fiyatları, yapım süreci ile ilgili tüm detayları birebir görüşerek sizlerde muhteşem dişlere sahip olabilirsiniz.