Lamine Diş (Veneer) Kaplama

Lamine diş kaplama uygulaması profesyonel ekibimiz ile uygulanmakta olup %100 memnuniyet ile sonuçlanmaktadır.

Lamine Diş Kaplama

Lamine Diş Nedir?

Son dönemlerde estetik görünüm açısından çok fazla tercih edilmekte olan Lamine diş kaplaması, diğer diş kaplamalarına göre de farklılıklar göstermektedir. Bazı durumlarda hafif bir aşındırma yapılırken bazen dişler hiç aşındırılmadan ince bir tabaka şeklinde yapıştırılmaktadır.

Lamine kaplamanın uzun ömürlü olabilmesi, titiz bir çalışma ve kullanılan teknolojilerin iyi olması ile mümkün olur. Lamine kaplama etinizde koyu çizgi oluşturarak estetik görünümü bozmaz. Lamine (veneer) diş genel olarak estetik açıdan kötü bir görüntü oluşturan simetri problemlerinde kullanılır. dişlerde beyazlık sorunu olup beyazlatma işleminin sonuç vermediği durumlarda yapılabilir. Dişlerin arasındaki boşlukların estetik görünümde oluşturduğu olumsuzlukları gidermek için yapılır.

Nasıl Yapılır?

İstanbul istadental merkezimizde en iyi markalar kullanılarak, tüm işlemleriniz deneyimli hekim ve teknik ekip eşliğinde laboratuar ortamında kaliteden ve titizlikten ödün vermeden yapılmaktadır. Üç boyutlu tarayıcılar sayesinde ağız içi ölçüleriniz alınarak lamine kaplama tasarımınızı gerçekleştirmekteyiz. İhtiyaç duyulduğu anda diş eti şekillendirmelerinizi lazer yardımıyla gerçekleştirmekteyiz. Lamine kaplama diğer kaplama şekillerine göre alt yapısı olmadığından kısa sürede tamamlamaktayız. Uygulama noktasında dişler de bazen aşındırmaya gerek duyulur ya da hiç aşındırma yapılmadan uzman hekimler tarafında itinayla ince bir tabaka halinde yapıştırma işlemi tamamlanır.

Diş tedavilerinde istadental merkezimizde tüm kadromuzla sizlere bu noktada en doğru ve en güvenilir tedavileri önermekteyiz. Hasta ve hekim arasındaki iletişimi ileri düzeyde tutmaya özen göstererek hastamızın beklentilerini aktarabilmelerinde rahatlık sağlamaktayız. Genelde estetik tedavi çeşitlerinde en büyük problemler hasta ve hekim iletişimindeki kopukluklardan kaynaklıdır. İstadental merkezi olarak bizler bu noktada oldukça hassas bir hizmet sunmaya dikkat ederek tedavi sonrasında mutlu ve gülen yüzler bırakmak amacındayız. Hastalarımızın memnuniyetini baz alarak ve onların istekleri beklentilerini dinleyip anlayarak bu doğrultuda tedavi sürecini başlatmaktayız.

Lamine Diş Fiyatları

Lamine diş estetik anlamda kullanılması sebebiyle çok tercih edilen bir tedavi türüdür. Buna istinaden kullanılan malzemem işlem yaptırdığınız merkezdeki kullanılan aletler, hekimlerin donanım ve becerileri fiyatlarda değişkenlik sağlamaktadır. Dişler hassas bir yapıya sahip olmasından dolayı doğru ve sağlıklı bir ortamda tedavi edilmesi hastalarımızın önceliğidir. İstanbul istadental merkezimiz tüm bu noktalara ehemmiyet göstererek hem kaliteli hizmet sunmaktayız, hem de ucu, uygun ödeme seçenekleriyle sizlere yardımcı olmaktayız. En ucuz lamine diş uygulaması sağlıktan çok estetik amaçlı kullanıldığı için hekimin bu konuda oldukça deneyimli ve becerilerinin yüksek olması gerekir. Aksi durumda görsel manada olumsuzluk doğuracak durumlarla karşılaşılabilir. Bizler merkezimizde bu noktada tam donanımlı ve deneyimli hekimlerimizle hastalarımızın isteği ve beklentileri doğrultusunda güzel ve doğru seçimlerle işlemi tamamlamaktayız.

İstanbul İstadental

İstanbul istadental merkezi olarak diş tedavisi alanında İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Dişlerinizde daha estetik, daha sağlıklı bir görünüme kavuşmak, ucuz lamine diş fiyat teklifleri, hem de kaliteli malzemeler kullanılarak deneyimli kadromuzun desteğiyle güzel gülüşlere sahip olmak için İstanbul istadental merkezimizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. İsterseniz de misafirimiz olup hekimlerimizle birebir detaylı bilgi alışverişi yaparak daha bilinçli ve sağlıklı bir tedavi yaptırabilirsiniz. İstadental merkezi olarak tüm kadromuz hekimler, teknisyenler ve danışmanlarımız işini her nokta da titizlik ve sorumlulukla yerine getirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyıp iyi işler ortaya koymayı amaç ediniyoruz.

Dişinizin rengi ya da görünümünden rahatsızsanız, düşük maliyetlere kaliteli bir hizmet almak ve hayalini kurduğunuz gülüşlere kavuşmak istiyorsanız en doğru adres istadental merkezi olacaktır. Bize ulaşarak ucuz lamine diş fiyatı ve aklınıza takılan tüm sorular hakkında bilgi ala bilirsiniz.