Emax uygulaması ile etkileyici bir gülüşe sahip olun , randevu için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Dişler çok önemlidir. Özellikle sağlıklı bir çiğneme işlemi yapabilmek için dişlerin sağlam ve güzel bir yapıda olması gerekmektedir. Bunun dışında güzel bir gülüşe sahip olmak için dişlerin bakımlı ve sağlıklı görünmesi önemli bir konudur. Zaman geçtikçe bakımsızlık ve diğer etkenlerle sararan ve kötü bir görünüme sahip dişlerin beyazlatılması bu anlamda kolay ve rahat bir yöntemlerle yapılabilmektedir. Bu yöntemlerden biri emax diş kaplama işlemidir.

Emax Diş Nedir?

Bu işlem dişlerin olduğundan daha beyaz ve güzel görünmesini sağlamak için yapılan bir işlemdir. Yani bu işlemde kaybedilen dişler, eksik olan dişler için bir işlem yapılmaz. Önde bulunan kesici dişlere uygulanmaktadır. Bu genlikle dişlerinin görünümünde rahatsız olan hastalara estetik kaygıysa yapılan bir işlem olmaktadır. Bu işlem sağlam olmayacağından arka ve yan dişlere uygulanamaz. Emax kaplama işlemi için gerçek porselen kullanılmaktadır. Eksik dişler için farklı yöntemler kullanılmaktadır.

Emax Diş Nasıl Yapılır?

Emax diş kaplama işlemi yaparken İstadental olarak biz hastalarımızla birlikte ortak karar vermekteyiz. Öncelikle ön keski dişlere ve ya köpek dişlere nasıl bir uygulama yapılacağına karar verilmektedir. Tamamen estetik bir görünüme kavuşmak için yapılan bu yöntemde nasıl bir görünüm istendiği tamamen hastanın tercihine bırakılmaktadır. Buna göre alınan ölçülere göre oluşturulan kaplama uygulanacak bölgeye yerleştirilmeden önce hastaya acı hissetmemesi için sınırlı uyuşturma uygulanır. Bundan sonra dikkatli ve özenli bir çalışma ile emax diş kaplama işlemi gerçekleştirilir.

Emax Diş Yapımı Ne kazandırır?

Günümüz şartlarında, güzel bir görünüm hem erkekler için hem kadınlar için çok önemli olmaktadır. Özellikle sanatçıların bu konuda put oluşturmasından kaynaklı birçok hastamız bu yönteme başvurmaktadır. İstadental olarak biz bu uygulamayı hastalarımızın istediği şekilde gerçekleştirmeye özen göstermekteyiz. Bu uygulama sonrası, hastalarımız istedikleri görünüme kavuşmaktadırlar. Daha estetik ve sağlıklı görünen beyaz dişler kişinin dış görünüşüne güzel bir görünüm kazandırmaktadır.

Emax Dişi Kimler Yaptırabilir?

Emax diş yapılması için herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Ancak çene ve ağız yapısının tam bir şekilde gelişmesini tamamlanmış olması için erkeklerde 20 yaş, kadınlarda 18 yaş belenmelidir. Bu konu daha sonrasında yapılan işlemin rahatsızlık oluşturmaması için önemlidir. Erişkinlerde herhangi bir şekilde yaş sınırlaması yoktur.

Bunun dışında diş etinde sorunları olan hastalara bu uygulama yapılmamaktadır. İstadental firması olarak biz Emax diş kaplama isteyen hastalarımızın diş etlerinin sağlığına kavuşması önermekteyiz. Hastamızın kararından sonra diş eti tedavisine başlanır ve daha sonrasında Emax diş kaplama işlemi gerçekleştirilir.

Doğal porselenden yapılan bu işlemi diyabet hastaları da yaptırabilmektedir. Ayrıca kalp rahatsızlığı ve diğer rahatsızlıklar için herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Emax Diş Ne Kadar Sürede Yapılır? Ne kadar Süre Kullanılabilir?

Emax diş kaplama hastanın kemik yapısına göre kullanımı değişen bir işlemdir. Bakımı özenle ve düzenlikle yapıldığında ömür boyu kullanılmaktadır. Kırılma ve ya başka bir şekilde bir sorun yaşanmaz. Kazalar gibi durumlarda bir sorun yaşanırsa İstadental olarak biz kırılan Emax kaplamayı onarabilmekteyiz. Emax diş tedavisi genellikse muayene ile birlikte bir gün içerisinde gerçekleşmektedir. Ancak ek cerrahi işlemler ve ya Emax diş kaplamanın yapılabilmesi için gereken farklı uygulamak olursa bu süre uzayabilmektedir. Bu sürece hastalarımızla birlikte karar vermekteyiz.

Emax Diş Fiyatları Nasıldır?

Emax diş fiyatları kaplama işlemi sırasında kullanılan malzemenin markasına göre değişebilmektedir. İstadental olarak biz en güzel ve kaliteli markları tercih ettiğimizden fiyatlarımız da buna göre değişkenlik gösterebilmektedir.