Hızlı implant diş 1 günde implant

Hızlı İmplant fiyatları


İmplant çene kemiği içine yerleştirilen, çene kemiğinin çevresini iyileştirmek için, çene kemiğinden parça alınarak uygulanan bir tedavi yöntemidir. İmplant için cerrahi operasyon yapılır. Hızlı İmplant fiyatları, İmplant tedavisini uygulayan sağlık merkezine göre değişiklik gösterir. İmplant uygulamasında çene kemiğinde uygun pozisyonda yuvalar açılır. İmplant tedavisinde uygulanan malzemenin kalitesi, uygulanan oryamın temizliği çok önemlidir. İmplant tedavisinde lokal anestezi ile bölge uyuşturulur.

hızlı implant 1 günde implant

1 günde İmplant tedavisi


1 günde İmplant tedavisi uygulanamaz. Bu tedavi için hastanın 1 hafta süreye ihtiyacı vardır. Kendinden eriyen dikişler sayesinde tedavi 1 günde yapılsa da tedavinin iyileşme süreci 1 hafta sürer. 1 günde hastaya protez yapılmaz. Tedavinin ilk aşamasında İmplant tedavi edilir. İkinci aşamada 3-6 ay arasında implantın kemiğinize kaynaşması beklenir. İmplant uygulaması cerrahi bir işlem olup lokal anestezi altında yapılır.

Hızlı İmplant İstanbul


İmplant tedavisi ortalama 15 dakika sürer. Bir İmplant başlayan hekim 4 dakika içinde İmplant uygulamasını bitirir. Hasta bu süre içinde ağrı ve sızı hissetmez. Hızlı İmplant İstanbul uygulamasında uygulama yapılan bölge uyuşturulur. Uyuşukluk durumu 3 saat içinde geçer. Bu süre içinde hastaya 1-2 gün kullanacağı ağrı kesici ilaçlar verilir. Tedavi sonrası hastalar ilaçlarını doğru bir şekilde kullanırsa iyileşme süreci hızlı gerçekleşir. İyileşme süreci 2 gün ile 1 hafta arasında değişir. İmplant yapıldıktan sonra eğer dişler düzgün fırçalanmazsa, sigara içilmeye devam edilirse ve diş hekim kontrolü aksatılırsa implant dişler zarar görür. İyi bakım yapılır, dişler fırçalanır, ağız suyu ile ağız içi temizlenirse implantları uzun süre kullanabilirsiniz.

Hızlı implant İstanbul uygulaması genel sağlık durumu iyi, büyümesini tamamlanış kemik yapısı uygun hastalara uygulanır. Panaromik röntgen filmi sonucunda süreç değerlendirilir. Şeker hastalığı, kalp ve kronik hastalıklar bu uygulamaya engel değildir. İmplant uygulanan bölgede uygun miktarda kemik olmadığı durumlarda çene cerrahı ilgili bölgede kemik oluşturma işlemi başlatır. İmplant fiyatları; marka, model, imal edildiği ülke ve tedavinin uygulandığı merkeze göre değişiklik gösterir.