Emax diş kullanım süresi

Dişler estetik ve güzel bir gülüşün başrolünü alırlar. Güzel, doğal ve estetik gülümsemelerin en önemli özelliği bembeyaz ve güzel dizilmiş dişlerdir. Beyaz, aralıksız dizilmiş, düzenli dişler yüzümüzün en güzel takısıdır. Bazı insanların doğuştan, bazı kimselerin kazalar sonucunda yapılan yanlış tedavilerden, bazılarında sağlık sorunlarından ve kimilerinde ise ağız yapısındaki sorunlardan kaynaklı olarak dişler doğal görünümünde değildirler. Bazı müdahalelere ihtiyaç vardır. Teknolojin ile beraber estetik alanında da birçok yenilikler yapılmaktadır. Diş estetiğinde de birçok yenilik yapılıyor. Zirkonyum diş kaplama, emax Diş kaplama bunlardan bazıları. Emax diş kaplama nedir bunu inceleyelim.

emax diş kullanım süresi

Emax Diş Kaplama

Emax diş kaplama nedir? Son yıllarda özellikle göz önünde gördüğümüz sanatçılarda bembeyaz dizilmiş dişlerden sonra nasıl olduğunu araştırdığımızda altında emax diş kaplama olduğunu anladık. Emax diş kaplama zamanla sararmış, renk değişikliği oluşmuş dişlerden kurtulmak için emax uygulanır. Emax diş genel olarak öndeki kesici dişlere uygulanmaktadır. Emax diş uygulaması aslen sağlığını yitirmiş dişlere değil estetik önem taşıyan dişlere uygulanır. Emax diş uygulaması çok dayanıklı bir uygulama değildir. Bu yüzden bu uygulama arka dişlerde uygulanmaz. Arka dişlerde oluşan sorun ve estetik durumlarda zirkonyum ve implant gibi uygulamalar yapılmaktadır. Emax uygulama için hastanın tercihinin yanında hekimin ağız içine uygunluğu gibi durumları da değerlendirmesi gerekir. Eğer ağız yapısı ve durumu bu uygulamaya izin verirse hasta hekim kararı ile bu uygulamaya geçilebilir. Emax diş kaplama özenle bakımı yapılması gereken uygulamalarıdır. Bu bakımda ağız temizliğinde antiseptik sıvılar ile ve diş fırçalanarak temizliği yapılmalıdır. Eğer bakım aksar ise ve doğru bakım uygulanmazsa estetik dişler zamanla yıpranır.

Emax Uygulaması Yapım Süreci

Konuşurken ve gülerken ilk göze çarpan parçamız dişlerdir. Aynı zamanda dişlerimizi çok aktif olarak da kullanırız ve yıpranma ihtimalleri oldukça yüksektir. Bazen yapısal bozukluklar da diş yapısında sorunlar oluşturur. Bunlar için Hollywood yıldızlarının gülüşüne sahip olmak için muhteşem estetik diş uygulamaları mevcuttur. Emax diş en çok uygulanan diş estetiği yöntemidir. Birçok diş hekimi tarafından emax Uygulaması yapılmaktadır. Estetik diş hekimlerinin uyguladığı bu yöntem oldukça başarılı bir yöntemdir. Eğer dişler sağlıklı ise herhangi bir sorun yoksa hekimler daha çok estetik anlam taşıyan emax kaplamayı uygulamayı reddedebilirler.  Ama sağlık sorunu varsa bir dişte ve gerekli bir uygulama ise emax, implant, Zirkonyum uygulaması gibi tedaviler vardır. Emax diş kaplama uygulamaları kullanımı hastanın kemik yapısına göre değişen sürelerde kullanılır. Düzgün bir bakım yapıldığı zaman emax kaplamaların kullanımı ömür boyu sürebilir. Emax kaplamalar kaza sonucu zarar görürlerse tekrar onarılarak tedavi edilebilirler. Emax diş kaplama uygulaması genel olarak bir gün içerisinde yapılmaktadır.  Emax uygulaması ile beraber başka uygulamalar da gerekli ise bu süre uzayabilir. Hastanın ağız yapısı ve durumu diş hekimi ile beraber karar verilerek tedavi uygulanmalı.

Emax Diş Kaplama Fiyatları

Diş bakımı ve tedavisi oldukça farklı birçok yöntemi içerir. Dişin yapısı, sağlık sorunu veya başka tüm sorunlarda birçok diş tedavi yöntemi uygulanır. Estetik bakımdan da dişlere birçok yöntemde diş uygulaması yapılır. Genel olarak ön dişlere emax diş uygulanırken sağlamlık gerektiren diş uygulamalarında implantlar veya zirkonyum uygulanır. Emax diş İstanbul muhteşem gülüşlere ve sağlıklı bir ağza sahip olmak için teknolojinin tüm avantajlarını kullanmaktadır. Ağız yapınıza ve sağlığınıza uygun uygulamalar yaptırmak için diş hekimine uğrayınız. Ağız sağlığı birçok sağlık problemini engeller.