Emax diş fiyatları

Özellikle estetik amaçlı kullanılan emax diş genellikle çok göz önünde bulunan sanatçılar tarafından kullanılan dişlerdir. Bembeyaz sıra sıra dizili dişler estetik olarak gayet muazzam bir görünüşe sahip olur. Dış görünüşüne özel önem gösteren insanlarında son zamanlarda bir hayli rağbet gösterdiği dişler zamanla sararmış görüntü olarak kişiyi çok rahatsız eden dişler yerine kullanılabilir. Fakat çok fazla dayanıklı olmaması sebebi ile arka taraftaki dişlerde çok fazla kullanım alanı bulamaz. Arka taraftaki kaybedilen ya da tedavi gerektiren çürük dişlerde implant diş kullanımı daha uygun görülmektedir.

emax diş fiyatları

Estetik Bakımdan Emax Diş Kullanımı

Herkesin gidip emax diş yaptırması çok olası bir durum değildir. Her isteyen bu dişleri taktıramaz. Önce doktor tarafından diş yapısı kontrolü yapılır sonrasında diş yapısı uygun görülürse istenilen emax dişler yapılır. Yaptırıldıktan sonrasında da bakımı özen gerektiren dişler düzenli fırçalama ve antiseptik sıvılarla temizlenir. Yüz bölgesinde en ön planda olan dişler bozuk bir görünüme sahip olduğu zaman kişi gülmeye çekinir ya da gülerken eli ile ağzını kapamaya çalışır. Bu tür problemler yaşayan insanlar güzel gülüşlere sahip olmak için dişlerini yaptırmak isteyecektir.

En Güzel Gülüşler İçin Emax Diş

Özgüveni sarsan görüntüsü bozuk dişler yaptırılmaya karar verildiğinde ön dişler için emax diş tercih edilebilir. En güzel gülüşleri kazandıran bu dişler mutlaka doktorun diş yapısını kontrol etmesinin ardından uygun görülürse yapılır. Her diş yapısı bu dişlerin yapılmasına müsaade etmeyebilir. İlk önceliğimiz sağlıklı dişler olacağından bu nokta çok önemlidir. Uygunsuz olmasına rağmen sadece estetik amaçlı yaptırılan dişler çok sağlıklı ve uzun ömürlü olmayacaktır. Doktor uygun bulduğu takdirde estetik yönden bu dişleri yaptırmak en güzel gülüşlerle birlikte kazanılmış bir özgüven de verecektir. Diş hekimliğinin estetik diş branşı doktorlarının uyguladığı bu tedavi son zamanların popüler diş tedavi şeklidir.

Emaks Dişin Avantajları

Emaks diş yaptırmanın avantajları şöyle sıralanabilir:

  • Doğal dişe en yakın rengi verir. 
  • Diğer kaplama dişlere oranla dişlerde daha az aşındırma yapar.
  • Sıcak soğuk iletkenliği çok düşüktür.
  • Alerjik reaksiyon göstermez.
  • Estetik görünümde çok iyi sonuç verir.

Bu dişlerin dezavantajları iseçok uzun köprülerde kullanılamaz ve diğer metal altyapılı kaplamalara kıyasla biraz daha maliyetlidir.

Önce Sağlıklı Sonra Güzel Dişler

Diş bakımı ve kontrolü düzenli bir şekilde yapılıp ağızda bozuk ve sağlıksız dişlerin çok geç kalınmadan tedavisinin yapılması gerekmektedir. Bunun bilinci ile daha acılı ve masraflı tedavilere gerek kalmadan dişlerin tedavisinin yapılması her şeyden önce sağlık bakımından çok önemli bir konu. Yapılmayan dişlerin ilerleyen dönemler de ciddi ağrılar ve daha uzun süreli tedaviler gerektireceği kaçınılmaz bir gerçektir.  Diş sağlığının yanı sıra konuşma ve gülmeye etki eden dişlerin estetik görünüşü de tabi ki önemli. Sararmış çürük veya çaplık dişler kullanım bakımında da görünüm bakımından da rahatsızlık yaratır.

Emax Diş Hekimi

Sorunlu dişlerin yapımı için en doğru hekimi araştırmanız sonrasın da diş kontrollerinizi yaptırmanız daha sonra doktorun önerilerini ve tavsiyelerini dinlemeniz yararınıza olacaktır. Uzman doktorlar tarafından yapılacak olan dişlerin yapım aşaması bittikten sonra da diş bakımını ihmal etmemek ve ara kontrolleri yaptırmak önemli konulardır. Diş hekimliğinin estetik branşı doktorunun ve diğer hekimlerin birlikte çalışıp kontrollerinizi tamamladıktan sonra yapılacak uygulamanın belirlenmesi sonrasında işlemin gerçekleşmesi süresini sabırla atlattıktan sonra kavuştuğunuz yeni dişlerinizle daha sağlıklı ve güzel gülüşlere sahip olduğunuzda ödediğiz ücretin hakkını almış olacaksınız. Emax diş İstanbul da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.